Sylwestrowe Dni Skupienia 2017/2018

Zapraszamy mlodzież ponadgimnazjalną i starszą do udziału w Sylwestrowych Dniach Skupienia 2017/2018! 

Zapowiada się bajkowy wieczór! Jeśli nie masz juz zajętych sylwestrowych planów, to koniecznie zapisz się na Sylwester organizowany przez Grupy Apostolskie! :)

 

Rekolekcje Zimowe 2018

Zapraszamy na rekolekcje zimowe! Zapisy już od 1 grudnia. 
Prosimy o zapoznanie się z poszczególnymi turnusami i kryteriami wiekowymi.
Kartę zgłoszeniowa oraz grafik rekolekcji można pobrać z zakładki "Do pobrania"

 

W A Ż N E!

* Od czerwca 2017 mamy nowy wzór karty zgłoszeniowej.
Prosimy o wypełnianie i przysyłanie do nas tylko takich kart. 

* W celu zapisu na rekolekcje prosimy najpierw o kontakt mailowy lub telefoniczny. Prosimy o to, aby nie wysyłać
kart i nie dokonywać wpłaty składki partycypacyjnej bez wcześniejszego kontaktu i uzyskania pewności co do miejsca na konkretnym turnusie. 

 

 

IX Memoriał Grzegorza Wesołowskiego

Już po raz IX zapraszamy na Memoriał Grzegorza Wesołowskiego w Piłce Siatkowej! Informacje o Grzegorzu można przeczytać w zakładce "O nas"--> "an. Grzegorz Wesołowski".

Zgłoszeń na memoriał należy dokonywać internetowo, za pośrednictwem strony www.memorialgrzegorza.pl. Zapraszamy również do polubienia fanpage wydarzenia na facebooku, który można znaleźć klikając tutaj

Zachęcamy do zapisów!

 

XV Archidiecezjalny Konkurs Poezji Religijnej im. Świętej Jadwigi Królowej

Po raz piętnasty ogłaszamy Konkurs Poezji Religijnej dla młodzieży gimnazjalnej, szkół średnich oraz starszejW konkursie mogą uczestniczyć piszący wiersze.

Prosimy o nadsyłanie utworów literackich, które nie były nigdzie publikowane, o tematyce religijnej związanej z polskimi świętymi, osobą św. Jana Pawła II, Katedrą Wawelską, Centrum „Nie lękajcie się” jako narodowym mauzoleum i sanktuarium. Każdy autor może przesłać maksymalnie trzy utwory napisane na maszynie, komputerze lub bardzo czytelnym pismem, czarnym kolorem na papierze formatu A4.

Każdy wiersz powinien być opatrzony wyłącznie godłem. Godło, imię i nazwisko autora, oraz dokładny adres należy przesłać w oddzielnej kopercie. Jeden autor używa jednego godła.

Wiersze spełniające wszystkie zasady regulaminu będą oceniane przez Jury, ze szczególnym zwróceniem uwagi na wartość poetycką oraz siłę wyrazu religijnych przeżyć i przekonań.

Termin nadsyłania utworów mija 15 października 2017 roku. Należy je przesyłać na adres: Ruch Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej, ul. Wiślna 12/7, 31-002 Kraków, z dopiskiem „KONKURS”. 

 

UWAGA! Organizatorzy nie zobowiązują się do informowania wszystkich uczestników o zajętych miejscach. Po posiedzeniu Jury autorzy nagrodzonych i wyróżnionych wierszy będą zawiadomieni, że zostali laureatami Konkursu, bez podania miejsca. Wyniki będą ogłoszone w dn.21 października w czasie Pielgrzymki Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej do Relikwii bł. Jana Pawła II, po mszy św. Wyróżnione utwory będą wykonane a ich autorzy otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody. Organizatorzy nie zwracają nadesłanych prac oraz zastrzegają sobie prawo nieodpłatnego zamieszczania ich w swoich publikacjach.

Prosimy o podanie informacji młodzieży w szkołach, na spotkaniach grup parafialnych i innych.

 

47. Pielgrzymka Młodzieży

Już 21 października zapraszamy na 47. Pielgrzymkę Młodzieży do Relikwii naszego Założyciela i Patrona,
Świętego Jana Pawła II i naszej Patronki, Świętej Królowej Jadwigi, połączonej z błogosławieństwem nowych
moderatorów i animatorów naszego Ruchu. 

A po uczcie duchowej, zapraszamy na coś dla ciała - wspólną Agapę w jednym z budynków,
znajdujących się nieopodal Centrum Świętego Jana Pawła II.

Bądźmy w tym dniu razem!

A na facebook-u, tradycyjnie, można znaleźć wydarzenie i zaznaczyć swój udział! :)